Naujienos

Sveikinimas

Sveikiname Vilniaus Tave!!! Tu nuostabus miestas iš Valdovų sapnų!!!

Jūsų laukiame parodoje ,,Salve Vilnius`` skirtos Vilniaus 700 jubiliejui paminėti.

Kviečiame į projekto ``Salve, Vilnius`` galutinę parodą ``SALVE, VILNIUS 'DCC`` , skirta Vilniaus 700-ajam jubiliejui 2023 m. sausio 25 d. Eksponuojama dviejose parodose: Energetikos ir technikos muziejuje ir ``Arkos`` galerijoje. Maloniai kviečiame į atidarymus ir parodos lankymus.

Kalėdinis sveikinimas

Dėkojame už nuostabius, šiltus, šventinius linkėjimus!!!

Kalėdinis renginys 2022-12-13

Vaikų ir jaunimo klubo ,,Kregždutė`` būrelių ir atviros jaunimo erdvės ,,Sambūris`` dalyvių šventiniai pasirodymai, parodos, sveikinimai. Renginio idėja pajausti klubo vienovės būtį, pasidalinti savo pomėgių rezultatais. Laukiame Jūsų!!!

Kvietimas į parodą ,,Vilniečių grimasos``

Tai tapybos ir akademinio piešimo būrelio vadovo Ričardo Zdanavičiaus parodą ,,Vilniečių grimasos`` . Paroda tartum tęsia menininko ilgametį parodų ciklą „Dialogas I-IV“ ir “Jausenos iš užpiešinės” papildydama jį naujomis temomis ir įžvalgomis, tarp kurių svarbiausi – intymūs autoriaus ir / ar jo personažų vidiniai monologai. Juk taip nuostabu, kai būrelių vadovai organizuoja parodas ir kviečia jas aplankyti. Paroda ,,Vilniečių grimasos” skiriama Vilniaus 700-ąjam jubiliejui 👑!!!

Poezijos vakaras ,,Tarp mūzų ir tarp mūsų``

,,Tarp mūzų ir tarp mūsų`` -tai 2-asis kūrybinio polėkio renginys, kuri organizavo atviros jaunimo erdvės ,,Sambūris`` jaunimas drauge su Vilniaus Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos bendruomene, o renginio mūza tapo, fantastinis poetas Rimvydas Stankevičius. Dėkojame nuostabiam poetui Rimvydui Stankevičiui, renginio moderatoriui, VJK ,,Kregždutė`` direktoriui Jonui Endrijaičiui, indiškų šokių teatro „Natya Devi“ vadovei Kristinai Lunai ir teatro šokėjoms, renginio partneriams, visiems poezijos gerbėjams.

Susitikimas su poetu Rimvydu Stankevičiumi

Kviečiame, klubo bendruomenę, vilniečius ir miesto svečius rugsėjo 13 d. 18 val. dalyvauti nuostabios kūrybos popietėje ir susitikti su poetu Rimvydu Stankevičiumi. Renginys vyks Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje. Laukiame Jūsų!!!

Būreliai vaikų ir jaunimo klube Kregždutė

Senamiestyje Jūsų laukia jauki aplinka, kūrybingi pedagogai, originalūs menininkai! Puikios galimybės atrasti save, tobulinti naujus ir turimus įgūdžius, skleisti savo kūrybiškumą. Laukiame Jūsų!

Nuskambėjo muzikos festivalis Garsyn

Šių metų birželio 18 dieną įvyko III -asis Vilniaus miesto gyvos muzikos festivalis – ‚,GARSYN”. Vilniaus vjk ,,Kregždutė“ atviros jaunimo erdvės ,,Sambūris“ jaunimas, taip pat Vilniaus Antakalnio gimnazijos, Vilniaus M. Biržiškos gimnazijos ir Vilniaus Žirmūnų gimnazijos mokinių senato nariai apvienijo savo jėgas ir paramą organizuojant nuostabų jaunatviškos muzikos šėlsmą. Renginio metu buvo renkamos lėšos Ukrainai paremti. Organizuojant festivalį bendradarbiavimo galimybėms atsiliepė Vilniaus Antakalnio seniūnijos seniūnas. Vilniaus Antakalnio seniūnijos Baltojoje salėje pasirodė ir kviestiniai garbės svečiai Šarūnas Mačiulis (,,Poliarizuoti stiklai“), kanklių duetas ,,Metanoja“, kurie puikiai motyvavo jaunąją kartą muzikavimui, kūrybai, savęs atradimui muzikoje. Savo muzikinius gebėjimus ir kūrybiškumą muzikos maratone pristatė ,,Commorka“, ,,Kvarta“, Ūla &Ignas, Liucija, ,,Avon“, Rasa Mis, Paulius Stanulionis & Friends, ,,Kooperativ“, ,,Miniatūra“, Meda Fulgida, ,,Blenderis“, ,,Klišė“. Daugiau apie renginį: shorturl.at/rvw35

Įvyko indiško šokio mokyklų festivalis Mano Indija 2022

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo ,,Kregždutė“ atnaujintoje aktų salėje įvyko indiško šokio mokyklų festivalis ,,Mano Indija 2022``. Renginys buvo atviras visiems.

Muzikos festivalis Garsyn

Klubo atviros jaunimo erdvės ,,Sambūris`` jaunimas kartu su Vilniaus miesto ugdymo įstaigų jaunimu organizuoja muzikos festivalį ,,Garsyn``. Gero Jums skambesio Jaunime🎸!!! Birželio 18 dieną kviečiame klubo bendruomenę aplankyti festivalio pasirodymus, pabūti gyvos muzikos fone, skambiai ir jaunatviškai praleisti laisvalaikį. Laukiame Jūsų👑!!! https://www.facebook.com/events/765559994436096

Mano Indija 2022

Indiško šokio mokyklų festivalis ,,Mano Indija 2022``. Vilniaus vaikų ir Jaunimo klubo ,,Kregždutė“, aktų salėje. (Šiaulių g. 8, Vilnius) Birželio 17 dieną, 18:00 valandą Renginys atviras visiems. https://www.facebook.com/events/s/mano-indija-2022/508636231039993/

Sveikinimas

Kūrybinėj popietė ,,Tarp mūzų ir tarp mūsų``

Atviros jaunimo erdvės ,,Sambūris`` jaunimas kviečia ir laukia Jūsų balandžio mėn. 27 d. 16.30 val. kūrybinėje popietėje ,,Tarp mūzų ir tarp mūsų``.

Kvietimas paramai

Gerbiama mūsų bendruomene, dalyvaujame ir jungiamės prie paramos ukrainiečiams akcijos!!!

Europos atliekų savaitė

Kūrybinės idėjos skirtos paminėti Europos atliekų mažinimo renginių savaitę lapkričio 20 - 28 d.

Sveikinimas

Mūsų jauki, miela bendruomene!!!

Beribės Jūsų širdžių gelmės💛💚❤️ Džiugu, kad esame kartu, esame vieningi, jaučiame bendrystę ir galime prisidėti prie paramos ukrainiečiams. Šiandien parama jau nuvežta į Mykolo Biržiškos gimnaziją. Dėkojame už Jūsų rūpestį, dosnumą. Tebūnie taika🕊.

Pilietinė iniciatyva ,,Atmintis gyva, nes liudija“

Keturioliktą kartą Lietuvoje organizuojama pilietinė iniciatyva ,,Atmintis gyva, nes liudija“. VJK ,,Kregždutė“ bendruomenė dalyvauja šioje kilnioje akcijoje, pagerbiant 1991 m. žuvusiųjų už laisvę atminimą. Uždegdami vienybės ir atminties žvakutes languose prisimename žuvusius tą naktį. Iniciatyvos simbolis žvakė, simbolizuoja šviesą, teisingumą, atmintį ir laisvę gynėjų laužus.

Būreliai vaikų ir jaunimo klube ,,Kregždutė``

Senamiestyje Jūsų laukia jauki aplinka, kūrybingi pedagogai, originalūs menininkai!