Tvarkaraštis

VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBO „KREGŽDUTĖ“ BŪRELIŲ UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS 2022 – 2023 m. m.

Būrelio pavadinimas Mokytojo

vardas, pavardė

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Užsiėmimų vieta
Vaizduojamoji dailė

I gr.

Loreta Zdanavičienė 14:30 – 16:00 14:30 – 16:00 Šiaulių g. 8
Vaizduojamoji dailė

II gr.

Loreta Zdanavičienė 16:00 – 17:30 16:00 – 17:30 Šiaulių g. 8
Taikomoji dailė Loreta Zdanavičienė 17:30 – 18:15 17:30 – 18:15 Šiaulių g. 8
Tapyba ir akademinis piešimas I gr. Ričardas Zdanavičius 14:00 –17:00 Šiaulių g. 8
Tapyba ir akademinis

piešimas II gr.

Ričardas Zdanavičius 17:00 –18:30 Šiaulių g. 8
Rūbų dizainas ir siuvimas I gr. Rasa Valentinienė 15.45 – 17:15 15.45 – 17:15 Šiaulių g. 8
Rūbų dizainas ir siuvimas II gr. Rasa Valentinienė 17.15 – 18.45 17.15 – 18.45 Šiaulių g. 8
Popdainavimo studija

„Smile“ I gr.

Tatjana Kostiukienė 15.15 – 16.45 14.30 – 16.00 Šiaulių g. 8
Popdainavimo studija „Smile“ II gr. Tatjana Kostiukienė 16.45 – 18.15 16.00 – 17.30 Šiaulių g. 8
Vokalo pagrindai Tatjana Kostiukienė 16.00 – 17.30 17.30 – 19.00 Šiaulių g. 8
Joga Mai-ram Modesta Peleckienė 17.30 – 19.00 Šiaulių g. 8
Dailės studija Akvarelė“ I gr. Saulė Urbanavičiūtė 18.00 – 19.30 15.00 – 16.30 Šiaulių g. 8
Dailės studija „Akvarelė“ II gr. Saulė Urbanavičiūtė 19.30 – 20.15 16.30 – 18.00 Šiaulių g. 8
Piešimas ir stalo žaidimai Monika Vėbraitė 14.30 – 16.00 16.00 – 17.30 Palangos g.1/Pylimo g. 10
Dainavimo studija I gr. Benediktas Algirdas Gražys  

14:00 – 15:30

14:00 – 15:30 Trečiadienį Palangos g.1/Pylimo g. 10,

(penktadienį – Juozapavičiaus 10A, Šnipiškių bendruomenės

salėje)

Dainavimo studija II gr. Benediktas Algirdas Gražys  

15:30 – 17:00

 

15:30 – 17:00

Juozapavičiaus 10A, Šnipiškių bendruomenės salėje)
Muzikavimo studija Algirdas Gražys  

17:00 – 18.30

 

17:00 – 17.45

Juozapavičiaus 10A,

Šnipiškių bendruomenės salėje)

Indiškų šokių teatras Natya Devi I gr. Tamara Pronina 18.30 – 19.15 18.30 – 19.15 18.00 – 19.30 Šiaulių g. 8
Indiškų šokių teatras Natya Devi II gr. Tamara Pronina 19.15 – 20.00 19.15 – 20.00 Šiaulių g. 8
Dailės pradmenys I gr. Andrius Makarevičius 15.00 – 16.30 14.30 – 16.00 Palangos g.1/Pylimo g.

10

Dailės pradmenys II gr. Andrius Makarevičius 16.30 – 18.00 16.00 – 16.45 Palangos g.1/Pylimo g.

10

Joga (jaunimui) I gr. Gražina Genė 19.30 – 21.00 19.30 – 21.00 Tilto g. 13
Joga (jaunimui) II gr. Gražina Genė 19.30 – 21.00 19.30 – 21.00 Tilto g. 13
Jogos motorika Gražina Genė 18.00 – 19.30 18.00 – 18.45 Tilto g. 13
Atvira jaunimo erdvė

„Sambūris“

 

Rolandas Kostiukas

16.00 – 20.00 16.00 – 21.00 16.00 – 21.00 16.00 – 21.00 Palangos g.1/Pylimo g.

10